حرفه ای در انفجار بتونه

ارائه دهنده راه حل های تولید EBM

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. کارخانه تور

Certifications
کیفیت خوب دستگاه ریخته گری ضربه HDPE برای فروش
کیفیت خوب دستگاه ریخته گری ضربه HDPE برای فروش
Customers Reviews
افتخار من برای اولین بار مشتری خارجی پس از تاسیس Baisu Machinery است. از سال 2013 تاکنون، دستگاه من به خوبی و پایدار است. من خوشحالم که در آن زمان شما را انتخاب کنید، عملکرد دستگاه شما نیز من را ندید، بسیار خوب است!

—— FABIO LADINO / COLUMBIA

ما هر ساله از همکاری خود شروع به همکاری و خرید ماشین آلات از Sunray Group می کنیم، همچنین بهره وری خدمات آنها بسیار خوب است. پس از کارخانه جدید ما انجام می شود، ما ماشین های بیشتری را می فروشیم و مایک را دعوت می کنیم تا از کارخانه جدیدمان بازدید کنیم.

—— قاسم فتح / فلسطین

چت IM آنلاین در حال حاضر
1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

 • خط تولید

  ما حرفه ای برای ماشین قالب گیری اکستروژن در طراحی، ساخت، صادرات و خدمات، با داشتن بیش از 15 سال تجربه کاری، کار می کنیم. خط تولید ما شامل مدل های EBM تک ایستاده و دو ایستگاه 1L، 2L، 5L، 12L، 20L و 30L، مدل EBM انباشتی 30L، 60L، 120L، 250L، 350L و 1000L، همچنین با تجربه غنی برای خط دید شفاف، چند لایه همکاری اکستروژن، دستگاه های با سرعت بالا چند حفره، نرم افزار صرفه جویی در انرژی موتور سروو، پردازش مواد پلاستیکی ویژه و ماشین آلات غیرطبیعی با طراحی و ساخت فردی.

  در بازار خارج از کشور، ماشین های ما آسیا، اروپا، آفریقا، آمریکای جنوبی را پوشش می دهند و ما سازمان های خارجی و ظرفیت خدمات را داریم. علاوه بر تولید و فروش ماشین آلات EBM، ما همچنین قالب های دم، ماشین آلات کمکی و ابزارهای پردازش پست را برای کمک به مشتریان خود برای ترتیب طرح کلی خط تولید، مدیریت کارگاه و جریان کاری ارائه می دهیم. تیم ما با بهره گیری از تکنولوژی جدید و طراحی جدید در حال توسعه می باشد و تلاش های خود را برای سرویس یک مرحله ای برای نفع مشتریان خود ادامه می دهد.

  SERIES MACHINE MOLDING BLOW

  > ماشین آلات قالب گیری مداوم اکستروژن ما پوشش بطری 0 ~ 30L، قوطی Jerry، شیشه، ظروف، کتری، اسباب بازی های کوچک، لوله ها و دیگر محصولات توخالی.

  > بر اساس نیاز ظرفیت شما، ما می توانیم یک سر، دو سر، سه سر، چهار سر و شش سر با طراحی خوب دونده مواد اتخاذ می کنند.

  > همچنین با توجه به تقاضای شما برای بسته بندی اشیاء و کنترل هزینه، ماشین ما را می توان با اکستروژن 2 تا 4 لایه ساخته شده و خط خط دید را مشاهده کرد.

  > مفهوم طراحی ما را به 0 ~ 30L دستگاه عملکرد پایدار کار، سرعت تولید سریع، درجه اتوماتیک بالاتر و نرخ خطای پایین است.

  > مجموع سیستم کنترل ماشین به خوبی با برش بر روی خط deflashing، برش دو چرخ گردن، مارک در قالب، تست نشت، انتقال محصول و بسته بندی.

  > سیستم هیدرولیک بهینه با طراحی مناسب برای کنترل فشار و جریان دو طرفه، اعمال عمل acchieve سریع، پایدار و دقیق است.

  > سختی دوار فلزی پیچ با طراحی ساختار خوب و مدولاسیون، مطمئن تر ظرفیت پلاستیکی، کمتر پوشیدن و طول عمر طولانی تر.

  > تجربه غنی در کل خط تولید و طرح بندی، کاملا خودکار در حال اجرا از مواد تغذیه تا بسته بندی محصول به پایان رسید.

  > صفحه نمایش لمسی رنگارنگ، جعبه عملیات آلومینیومی قوطی، قفسه های هدایت جمعی بطری، کانال کشویی و حفاظت ایمنی گنجانده شده است.

  > ماشین آلات قالب گیری انفجار نوع اکستروژن ما شامل 30 ~ 1000L درام، مخازن، ظروف، تخته، پالت و اسباب بازی است.

  > ما داراي تکنولوژی بالغ برای مشاهده نوار خط و 1 تا 3 لایه co-extrusion از تولید انبوه سر، به منظور کاهش هزینه های مواد خود را.

  پیچ سخت دوامدار با سختی بالا توسط موتور اکستروژن 6 درجه، 12 سال عمر مفید برای مواد جدید و 8 سال برای مواد بازیافتی هدایت می شود.

  > کل سیستم بستن را می توان به جلو، آسان برای تغییر قالب. ساختار ثابت از واحد اکستروژن برای تضمین موقعیت سر.

  > سیستم موتور سروو و پمپ دنده در سیستم هیدرولیکی بهینه سازی شده استفاده می شوند، صرفه جویی در مصرف انرژی شما همچنین کنترل دمای روغن.

  > کنترل یکپارچه دستگاه با صفحه نمایش رنگی بزرگ، صرفه جویی در فرمول 20 قالب، 100 نقطه کنترل ضخامت پارس از عملیات آسان است.

  > برای محصولات بزرگ در ورق های بزرگ، ما از ساختار سیلندر 1 + 2 استفاده می کنیم تا تأثیر می گذارد و باعث می شود تا سرعت چرخش نیز افزایش یابد.

  > برای محصولات غیر طبیعی شکل، ما می توانیم دستگاه قالب گیری ضربه فردی، کنترل برنامه مشخص شده برای تکنیک های مورد نظر خود را ارائه.

  > تجربه غنی در کل خط تولید خط تولید و تنظیم جریان کار، بار کار خود را کاهش می دهد و افزایش درجه خودکار.

  > پایین دمیدن، انعطاف پذیری، ربات، core-in و فشار دادن، قرار دادن درج، درپوش داخلی، قالب کشویی لغزنده با توجه به درخواست شما.

  > 5L SERIES MACHINE MOLDING BLACK STATION SINGLE STATION

  > 5L دوبلکس STOWER MOLDING MACHINE SERIES

  > 10L یکپارچه سازی ماشین آلات سری MOLDING BLOOD STATION

  > 10 لیتری دوبلین سری MACHINE MOLDING BLOCK STATION

  > 30 لیتر سری ماشین آلات انباشته برش

  > 60L SERIES ماشین های قالب گیری چسبناک

  > 120 لیتری سری ماشین آلات خرد کنی

  > 200 لیتر ماشین آلات خط تولید انباشته

  > 250 لیتری سری ماشین آلات ریختنی پلاستیکی

  > 350 لیتری سری ماشین آلات برش لیزری

  > 500 لیتر ماشین آلات خط تولید انباشته

  > 1000 لیتری سری ماشین آلات برش لیزری

 • OEM / ODM

  از سال 2013، ما شروع به ساخت 5L ماشین سفارشی دستگاه قالب گیری ضربه تک واحد برای مشتری ELAYAN شرکت ما، در فلسطین، تا به حال آنها 8 ماشین آلات SRB65 مدل خریداری شده است. کارخانه جدید خود را در حال ایجاد است و کسب و کار را افزایش می دهد، آینده شما است!

  از سال 2014 ما شروع به همکاری با مشتری روسی "СервисГид" به عنوان سازمان ما در روسیه، ما همچنان به عنوان یک تیم کار می کنیم. آنها شاهد توسعه ما هستند، همچنین ما باید از دستورات نصب شده بیشتر از آنها بیاموزیم، با تشکر از سلام.

  با مشتری شیلی ما، Gerardo Roig Travizany Comercializadora e Importadora EIRL، ما حتی قبل از ایجاد شرکت ما همکاری و دوستی را آغاز کردیم، هرچند ما چهره ای دیگر را برای دیدار با یکدیگر ندیدیم. با تشکر از اعتماد و پشتیبانی طولانی شما!

  Михайло Гесаль، به عنوان عامل همکاری ما در بازار اوکراین از سال 2015، علاوه بر دستگاه قالب گیری تزریق اکستروژن، نماینده سایر ماشین آلات پلاستیکی مرتبط نیز می باشد، شما می توانید یک سرویس ایستگاه در این زمینه دریافت کنید.

  در سال 2017، روابط همکاری با شرکت ABCO را ایجاد کردیم، آنها نمایندگی ما در مصر برای کار پروژه سرمایه گذاری دولتی هستند. همچنین افتخار ما برای همکاری با شما است!

  با توجه به نیاز فردی مشتری برای ایجاد دوبلکس سفارشی ایستگاه سه گانه سر 3 لایه co-اکستروژن خط تولید قالب گیری، با کنترل کاملا اتوماتیک و خط روند، در نهایت، گرد و غبار بطری برای تست نشت.

 • تحقیق و توسعه

  حرفه ای اولین نیروی تحقیق و توسعه است

  OCCUPATION BACKGROUD 16 سال تجربه کاری در زمینه قالب گیری تزریق اکستروژن، متخصص در طراحی مکانیکی و تکنیک های تولید ماشین آلات EBM، پیش بینی جهت صنعت و تحقق بخشیدن به توسعه ماشین آلات ما، می خواهد برنامه کاربردی جدید تکنولوژی را تنظیم کند.

  گواهی شخصی اجازه دهید بازار برای هدایت جهت کار ما، ماشین های ما را تحت تاثیر قرار بازار

  OCCUPATION BACKGROUD 15 سال تجربه طراحی مکانیکی، 8 سال کار برای ماشین های قالب گیری اکستروژن ضربه، خوب در نقشه های مکانیکی برای طراحی کل ماشین و طراحی قطعات عملکردی، تخصصی در طراحی غیر استاندارد با توجه به نیاز سفارشی با ایده های ساده است.

  شخصیتی اجازه دهید مشکلات احتمالی در مرحله پیش نویس ناپدید شوند

  OCCUPATION BACKGROUD 11 سال تجربه کار در کنترل الکترونیکی و اتوماسیون، 5 سال برای استفاده از سیستم کنترل تهویه اکستروژن و بهبود، تخصص در MISTUBISHI، GEFRAN، WISETECH ... برنامه نوشتن و به روز رسانی، کمک به ماشین آلات ما بیشتر و بیشتر در تولید اتوماتیک و هوشمند در زنگ و یادآوری

  ماشین شخصی MOTTO بیشترین شریک زندگی است، سیستم کنترل من هرگز دروغ نمی گوید

  OCCUPATION BACKGROUD 14 سال تجربه کار در زمینه قالب گیری تزریق اکستروژن، متخصص در ارتقاء و فروش بازار، ایستادگی در چشم انداز کاربران نهایی برای ارائه نظرات و پیشنهادات به طراحی ظاهر ما ماشین ها، استفاده کاربردی و راحتی عمل، ارائه پیشنهادات مشتری سرمایه گذاری مفید .

  مکتو فردی مانند یک دانشجو، مانند یک مهندس فکر می کند، مانند یک ماشین کار می کند

  OCCUPATION BACKGROUD 12 سال تجربه کاری از جمله شامل 8 سال فعالیت در زمینه تولید محصولات قالب گیری ریخته گری، تجربه مشتریان غنی برای کار بردن ماشین های قالب گیری ضربه، ساخت محصولات کنترل تولید، تدارک جریان کار و ساخت خط تولید.

  عملکرد شخصی پایدار از کنترل در هر مرحله و تعادل یک کل حاصل می شود

  OCCUPATION BACKGROUD 8 سال تجربه کار در صنعت قالب گیری تزریقی برای ساخت، مونتاژ و تنظیم ماشین EBM، شناخته شده برای هر لینک کار و بخش، تجربه جمع آوری شده از کارهای مردمی و انجام آن، من در پیش بینی مشکلات بالقوه، پیدا کردن مشکلات و حل مسائل مشکالت در تولید دستگاه رخ داده است.

  شخصیت زدن شستن کار با عرق کردن، شما یک آینده زیبا را برداشتید

  OCCUPATION BACKGROUD 23 سال کار در زمینه مکانیک، 17 سال تجربه در صنایع قالب گیری ضربه اکستروژن، با دانش جامع حرفه ای و اصل نظری در ساخت و عملیات ماشین آلات تولید ضربه، با تجربه غنی عملی در کنترل کیفیت ماشین آلات ضربه، تنظیم، تنظیم فنی ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات.

  خدمات شخصی MOTTO به اندازه کیفیت محصول اهمیت دارد، من مشکل ترمیناتورم

  OCCUPATION BACKGROUD 40 ساله صنعت صنایع با گواهینامه مهندسی ثبت شده در CNIGC، کار در زمینه مکانیک، طراحی غیر استاندارد ماشین آلات و اتوماسیون مکانیکی، با چشم انداز حرفه ای به نظر متخصص برای کاربرد فلز و فرایند، روش و روش کار، استاندارد سازی تولید.

  صنعت خودرو یک کشور قدرتمند را ایجاد می کند، مسئولیت باعث می شود یک مرد قدرتمند باشد

اطلاعات تماس
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Mike

تلفن: 86-512-58637820

فکس: 86-512-58637821

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)