حرفه ای در انفجار بتونه

ارائه دهنده راه حل های تولید EBM

خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه دربارهی ما

سرویس

Certifications
کیفیت خوب دستگاه ریخته گری ضربه HDPE برای فروش
کیفیت خوب دستگاه ریخته گری ضربه HDPE برای فروش
Customers Reviews
افتخار من برای اولین بار مشتری خارجی پس از تاسیس Baisu Machinery است. از سال 2013 تاکنون، دستگاه من به خوبی و پایدار است. من خوشحالم که در آن زمان شما را انتخاب کنید، عملکرد دستگاه شما نیز من را ندید، بسیار خوب است!

—— FABIO LADINO / COLUMBIA

ما هر ساله از همکاری خود شروع به همکاری و خرید ماشین آلات از Sunray Group می کنیم، همچنین بهره وری خدمات آنها بسیار خوب است. پس از کارخانه جدید ما انجام می شود، ما ماشین های بیشتری را می فروشیم و مایک را دعوت می کنیم تا از کارخانه جدیدمان بازدید کنیم.

—— قاسم فتح / فلسطین

چت IM آنلاین در حال حاضر

Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd. Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.
صحنه خارجی شرکت صحنه داخلی شرکت تیم کاری طرح کارگاه مشتریان بازدید می کنند کارایی کار نصب و راه اندازی

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : BAISU
تعداد کارمندان : 11~50
فروش سالانه : 4.5 Million-5.0 Million
سال تاسیس : 2012
صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

ما اهمیت زیادی برای خدمت رسانی و جداسازی آن را داریم. در ذهن ما، کل جریان خدمات در مرحله قبل از فروش، مرحله تولید، مرحله نصب و خدمات پس از فروش تقسیم می شود.

ارتباط خوب با مشتریان ما برای دانستن جزئیات محصول مورد نظر، فراتر از حد مورد انتظار، مدل های مدل مناسب قالب گیری ضربه ای را تایید کرده و نقل قول های کل پروژه را تأیید می کند. تمام سوء تفاهمات یا اشتباهات احتمالی در این مرحله حل شده است. برای مشتریان دست جدید، ما تجربه ما را به اشتراک می گذاریم و طرح تولید اقتصادی را به پیش می بریم تا از همان ابتدا همه چیز درست باشد.

در مرحله تولید سفارش، ما گزارش از پیشرفت تولید را به مشتریان از ساخت قاب ماشین به بارگیری و تحویل، به ویژه گزارش های تست در هر زمان از راه اندازی قالب. در همین حال، ما همچنین ارائه خط تولید طرح خط و طرح های جریان کار با توجه به بعد کارخانه مشتریان. مشتریان برداشت واضح خود را برای آماده سازی برای کارگاه و تنظیم منطقه تولید داشته باشد.

پس از چک کردن و پذیرش مشتری، ما بارگیری و تحویل را ترتیب می دهیم، همه اسناد را برای اعلان گمرک جمع آوری می کنیم و همچنین برای مشتریان خدمات گمرکی کمک می کنیم. با توجه به نیاز مشتریان، مهندس می تواند برای نصب، راه اندازی و آموزش، و ارائه پیشنهادات برای هدایت جریان تولید مشتری و تنظیم کار ارائه شده است.

ما یک سال تضمین را به شما تحمیل می کنیم، تمام مشکلات ناشی از علت ما مسئولیت ما را بر عهده خواهند داشت، برنامه های حل مسئله، جایگزین قطعات و هزینه های بیان شده توسط طرف ما حل خواهد شد. پس از زمان تضمین، ما مشتریان را به یاد می آوریم که به موقع قطعات یدکی را خریداری می کنند و به موقع برای محافظت از خرج های طبیعی تماس می گیرند. به اشتراک گذاری تجربه و پشتیبانی از راه دور طول عمر ماشین آلات را پوشش می دهد.

اطلاعات تماس
Zhangjiagang Baisu Machinery Manufacture Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Mike

تلفن: 86-512-58637820

فکس: 86-512-58637821

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)